רוצים לקנות מלגזות במחירים משתלמים במיוחד, או לקבל פרטים נוספים? התקשרו עכשיו: 072-392-3187

גלם ניסים

גלם ניסים גלם ניסים הוא המנכ"ל ואחד הבעלים הגאים של חברת ג'נרל. למראית עין זוהי עוד חברה מקומית שמעניקה שירותי תיקון למלגזות. בפועל, זוהי החברה המובילה בה' הידיעה לכל ענייני המלגזות וההרמה בארץ. מלבד תיקון של מלגזות, החברה גם מציעה שירות של ייעוץ והכוונה, קניה ומכירה, כולל שדרוג וליסינג וגם יבוא של מספר מותגים של מלגזות וחלקי חילוף. החברה אמנם ממוקמת באשדוד אבל מעניקה שירות לכל חלקי הארץ. מבחינת סטנדרטים של שירות היא נחשבת לפורצת דרך ומובילה.

 

ניסים גלם החל את דרכו כמו רוב הישראלים- שירות צבאי של שלוש שנים (גבעתי, לוחם חי"ר) ולאחר מכן השתלבות בשוק העבודה. כמי שחסר תעודת בגרות הוא נשאב לתחום התובלה. הוא השתלב כנהג מומחה לשינוע של חומרים מורכבים, בעיקר זכוכית תעשייתית. כמי שעושה את עבודתו נאמנה הוא עבד באותה החברה אצל אותו מעסיק 13 שנים ברציפות.

 

במהלכן הוא למד מן הצד איך מתנהל העסק, איפה נקודות התורפה, כיצד פותרים סוגיות לוגיסטיות, איך מעניקים שירות ועוד ענייני ניהול שלא לומדים בשום אוניברסיטה. בתום 13 שנות עבודה מסורה, הוא הרגיש בשל לצאת לדרך חדשה. הדרך של עצמאות תעסוקתית ללא תלות באף מעסיק או כל גורם אחר פרט לעצמו. השנה הייתה 2007, השנה שבה פרץ המשבר העולמי בשוק האשראי שאיים להטביע את כל הזיקה העסקית כולה. אך כמי שנחוש ומאמין בצדקת דרכו, הוא החליט להמשיך עם תוכניותיו.

 

הוא הקים עסק של מתן שירות למלגזות. תחילה מנה העסק 5 עובדים, כולם בני משפחה, שהתמקד בשירותי דרך למלגזות. כלומר, הלקוחות היו פונים אליהם וןהם היו מגיעים לפי קריאה לנקודה שבה הייתה המלגזה המקולקלת. לאט לאט העסק החל להתבסס והם פתחו תחנת שירות, כלומר, מוסך ייעודי שכולו מוקדש לתמיכה טכנית ומכאני למלגזות. כיום, לאחר 6 שנות פעילות אינטנסיבית, חברת ג'נרל כבר ממוקמת היטב בראש רשימת החברות בענף של המלגזות והיבוא האישי. לצד הפעילות העסקית האנפה,

מר גלם גם "מנהל" משפחה מופת והוא אב ל-5 ילדים. בהתחשב בעובדה שמדובר במי שטרם מלאו לו- 50 הרי שכל העתיד לפניו.